Kontracepcija

Planiranje trudnoće nakon Yaz pilula

Lejla389

Poštovani, kako planiramo raditi na bebici, već 11 godina koristim Yaz pilule, da li je potrebno napraviti pauzu nakon prestanka uzimanja istih ili možemo planirati trudnoću odmah nakon prestanka uzimanja? Hvala,lp.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, možete početi raditi na trudnoći odmah nakon prestanka uzimanja kontraceptiva.