Kontracepcija

Ponovni pocetak

Confused98

Postovani,
S obzirom da sam sad u inozemstvu i nemam kako kupiti kontracepcijske tablete, odlucila sam napraviti pauzu od mjesec dana.
Do sada sam pila Yaz tablete 10 mjeseci, zanima me kad krenem opet piti za mjesec dana, je li moram cekati prvi dan menstruacije ili mogu zapoceti kad hocu iako mi zastita nije bitna jer nemam odnose.
Hvala i lijep pozdrav!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako Vam kontracepcijska zaštita nije bitna, ne morate početi s tabletama na prvi dan menstruacije.