Kontracepcija

Prekid pilula

Ona04

Zdravo, ja sam koristila pilule mjesec i po i u drugoj rundi sam prekunula jer su bile prejake. Nemam vec mjesec i jace menstruaciju. Bolim me izmedu desne grudi i pazuha, nekad udara u pazuh. Radila sam ulteazvuk, sve je uredu. Jel moze ti biti zbog hormonalnog disbalansa? , sad uzimam i utrogestan da bi dobila ranije menstruaciju.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, savjetujem internistički pregled, rtg pluća i EKG. Simptomi koje navodite nisu tipični za hormonski disbalans.