Kontracepcija

prijedlog

natasa

Postovani,
mozda bi bilo dobro napisati koje su kontraindikacije koristenju oralnih kontraceptiva - jesu li to visoke masnoce, visok krvni tlak i sl. Čini mi se da bi to mogla biti interesantna tema.

Također vjerujem da bi trebali brisati postove koji se ponavljaju te staviti obavijest da cete odgovarati samo na one koji se nalaze na istoj "grani" za neku temu. Otvorite prvih pet "grana" i natjerajte ljude na raspravu, umjesto na zatrpavanje foruma. U početku će to biti malo više posla, ali s vremenom će i vama i nama predstaviti veliko zadovoljstvo.
pozdrav!"

doc. dr. sc. Branko Radaković

Uz svaki oralni kontraceptiv priložene su i upute na kojima pišu i sve kontraindikacije za uzimanje oralnih kontraceptiva. No, ukoliko želite konkretan odgovor postavite konkretno pitanje.

Što se tiče Vašeg prijedloga za to su zaduženi urednici ove stranice pa pošaljite prijedlog njima.