Kontracepcija

Puknut kondom

midplayer

Poštovani,
Prošlu nedjelju sam imala spolni odnos s dečkom, a neposredno prije toga dečko je svršio, obrisao penis ubrusima I stavio kondom. Tokom spolnog odnosa, kondom je pukao (ali prije ejakulacije)
Brine me mogućnost trudnoće ukoliko je ostalo spermatozoida na penisu jer sam bila u plodnim danima, popila sam ellaone 13 sati nakon toga, ali se bojim da pilula neće biti efikasna ukoliko se već dogodila ovulacija.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenome mogućnost trudnoće ja samo teorija.