Kontracepcija

Qlaira

zivka123

imala sm odnos na 8 dan oakovanja qlaira.
kad sam krenula popiti tabletu shvatila sam da 7 nisam popila pa sam popila zajedno i 7 i 8.dakle kasnim tacno dan..24h
inače oijem preko tri godine..
da li postoji mogućnost trudnoće?
hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji mogućnost trudnoće, bez obzira na propuštenu tabletu.

zivka123

zeznula sam se..8 nisam popila pa sam 8 i 9 zajedno..a odnos je na 9oj tableti..
pretpostavljam da je odg isti..drugi je tjedan uzimanja?
u svakom slučaju zahvaljujem..

Ivo Balenović, dr. med.

Ista stvar. Nema razloga za brigu.

zivka123

danas mi se pojavio smedjkast iscjedak..da li je to zbog propuštene tablete..odnosno sto sam popila 8 i 9 zajedno..
ako jeste..da li da uzmem novo pakovanje ili da nastavim sa ovim trenutnim..
hvala na razumjevanju
pozdrav

Ivo Balenović, dr. med.

Radi se o probojnom krvarenju zbog propuštene tablete. Nastavite s uobičajenim uzimanjem tableta is sadašnjeg pakiranja.

zivka123

oprostite na smetnji,ali sad već nije smedji iscjedak nego krvarenje..tamna krv..da li i dalje treba istu kutiju da pijem i da li se trebam brinuti zbog nastalog stanja..nikad mi se ovo nije desilo i bas se brinem..
nisam u prilici otići do doktora pa vas molim za savjet ..
hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Nastavite s redovitim uzimanjem iz iste kutije i krvarenje će prestati. Došlo je do probojnog krvarenja zbog propuštene tablete.