Kontracepcija

redovito uzimanje kontracepcije

Maja

Nisam 8mj. pila pilule i sad sam pocela uzimati Logest.
16 dan sam zaboravila popit tabletu (subota) i u nedjelju sam zaboravila.
Inace pijem uvijek izmedju 12,13h popodne. Uglavnom,u nedjelju oko 6 popodne ja sam popila tabletu od sub i nedjelje. Imala sam dva puta odnos u nedjelju ujutro! Sta sad. Pijem ih jos 4 dana. Da li da u tih par dana koristim kondome ili ... I prije mi se to dogadjalo...ali sad me malo strah zato sto ih nisam dugo uzimala i ovo mi je prva tura tableta nakon pola godine.

doc. dr. sc. Branko Radaković

Jasno Vam je da je moguće da ste zanjeli. Ukoliko u pauzi ne dođe ili kasni menstruacija učinite test na trudnoću.