Kontracepcija

Skupoća kontracepcije....

Aneli

Poštovani,

prije pola godine sam počela uzimati Yasmin tablete - uglavnom zbog kontracepcije, imala sam neke minorne probleme prije njih - jake bolove za vrijeme ponekih menstruacija, no nisu otkrili nikakve poremećaje. Nemam nikakvih komplikacija od tableta no zaista su mi preskupe, nažalost. Znam da se mogu dobiti jeftinije tablete, ili čak na recept besplatno no ne znam mogu li ih ja uopće tražiti, pošto nemam nekih problema :-\

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Ovo što ste meni ispričali ispričajte svom primarnom ginekologu u Domu zdravlja (jer vam on jedini može napisati recept na zdravstvenu iskaznicu), i mislim da neće biti problema oko promjene kontraceptiva.