Kontracepcija

Spolni odnosi za vrijeme menstruacije

Mimi196

Poštovani,
Ja i momak smo imali spolne odnose 3. dan menstruacije i tijekom odnosa je pukao kondom i ejakulirao je u mene. Nisam sigurna postoje li šanse za trudnoću i ako da kolike su te trebam li popit pilulu za dan poslije.
Unaprijed hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, 3. dan spada u neplodne dane, tako da postkoitalna kontracepcija nije potrebna.