Kontracepcija

Tableta za dan poslije

Amaja97

Imala sam nezasticeni spolni odnos, te je momak svrsia cim ga je izvadia, ali nije siguran je li ispustia tekucinu prije svrsavanja u mene.
Ne znam jel mi bila ovacija ili plodni dani jer mi se menstruacija malo poremetila.
Prosle su mi bile: 24.5, 22.4., 31.3., 7.3., itd…
Tabletu sam za svaki slucaj popila 11 sati nakon odnosa. Zanima me kolika je mogucnost da tableta ne pomogne ukoliko mi je taj dan bila ovulacija i kolike su vjerojatnosti trudnoce?
Unaprijed hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana. Ne postoji mogućnost trudnoće.

Amaja97

Sad vidim da Vam nisam napisala datum spolnog odnosa. On se dogodio oko 1 sat ujutro, 15.6.

Ivo Balenović, dr. med.

To su bili neplodni dani. U prethodnom odgovoru sam pretpostavio sam da ste pisali neposredno nakon odnosa, tako da sam Vam odgovorio bez obzira što niste naveli datum odnosa.

antolo94

Poštovani, 5.8.2021.decko i ja smo imali nezaštićen spolni odnos te je došlo do ejakulacije u mene.
Zadnju menstruaciju dobila sam 14. 7. te mi je danas (5.8.) 23. dan ciklusa. Obično mi ciklusi traju 31-33 dan pa ne znam postoji li potreba da popijem tabletu za dan poslije?
Ovulacija mi je prošla.
Molim Vas za povratnu informaciju.
Lijep pozdrav!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nema potrebe za tabletom. Ovulacija je prošla, a odnos je bio u vrijeme neplodnih dana.