Kontracepcija

Triquilar

Sarara

Mene zanima smijem li početi piti Triquilar bez preporuke liječnika.. postoji li kakva oposnost? Dosta osoba to pije na svoju ruku pa me zanima.
Hvala.

doc. dr. sc. Branko Radaković

Moj je stav da prije početka uzimanja oralne hormonske kontracepcije treba obaviti razgovor s ginekologom, a u ovisnosti o njegovom mišljenju pregled i ostalu potrebnu dodatnu obradu.

Sarara

Ja ih želim piti na svoju ruku,samo mi odgovorite da li je opasno? i jel pouzdana zaštita?

doc. dr. sc. Branko Radaković

Ako ih želite piti na svoju ruku onda ih pijte.
Dali je za Vas Triquilar opasan bez uzimanja obiteljske anamneze nije moguće odgovoriti na to. Triquilar je pouzdana zaštita.