Kontracepcija

trudnoća?

xxxx

ovako, pijem Yasmin tablete i zanima me postoji li mogućnost da sam trudna ako sam, nakon stanke od 7 dana, osmi dan popila prvu tabletu i imala spolni odnos bez druge zaštite odmah nakon možda pola sata? Općenito, zanima me vrijedi li zaštita i svih sedam dana pauze? Znam da tablete sprijećavaju ovulaciju pa me zanima nastupa li ona onda u tih tjedan dana ili kako to ide?

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Malo si pročitajte prethodne odgovore, ovo je valjda najćešće pitanje na forumu. Ukratko, zaštićeni ste i u pauzi.