Kontracepcija

Trudnocaaa

Minamina1234

Postovanje doktore. Zadnju menstruaciju sam imala 23.5 i sad sam imala odnos 12.6 . Decko je slucajno ejakulirao u mene. Saprala sam se sto sam brze mogla. Koliko je mogucnost trudnoce ? Nisam u plodnim danima.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, tako da ne postoji mogućnost trudnoće.

Minamina1234

I takodje htjela sam da vas pitam. Kad smo imali odnos prosli put oba kondoma su pukla, mislim da je ostalo u meni. Nije bilo ejakuacije jer je odmah pukao, da bi kroz par dana vjerovatno organizam sam izbacio malo veci komad kondoma. Eh sad se bojim da jos nije ostalo, ali cistim rukama sam pretrazivala po uputama nista nisam mogla pronaci. Zvala sam svog ginekologa koji tvrdi iako je ostalo da ce svakako samo izaci i to i da nemam razloga za brigu. Koje je vase misljenje ? Zaista nisam mogla nista pronaci sem ako nije duboko, ali ono sto je izaslo samo je izaslo.

Ivo Balenović, dr. med.

Ukoliko je ostao komadić on će izaći spontano.