Kontracepcija

Uputnica za laboratorij

A Dunja

Koristim hormonsku kontracepciju (flaster) nešto više od pola godine. Nemam nikakvih problema, niti nuspojava. Da li na slijedećem pregledu mogu zamoliti ginekologicu da mi da uputnicu za laboratorij jer bih htjela provjeriti masnoće u krvi, bez obzira što nemam nikakav problem?

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Da, to je pametno - nalazi vam mogu biti poremećeni bez obzira što vas ništa ne smeta