Kontracepcija

Utjecaj na pilule

idalea

Postovani koristim yasmin vec duze vrijeme.Imam neki bijeli iscjedak i doktorica mi je vec dva puta davala dalacin kremu..iscedaj se smanji ali ga ponekad ima.rekla mi jr da kupim vaginalete na bazi kantariona.Imaju li one kakav utjecaj na pilule. Jer koliko znam katarion utjece ako se uzima ...sad ne znam odnosi li se to na vaginalete.i ako da kolio dugo koristit zastitu.Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, vaginalete na bazi kantariona nemaju nikakvog utjecaja na kontraceptive.