Kontracepcija

Logest proljev

jigglypuff

Pozdrav,
Pijem logest već 6 godina. U nedjelju sam navečer oko 8 popila prvu pilulu iz kartice i u ponedjeljak oko 7 ujutro imala proljev, ista stvar sa utorka na jučer ujutro - utorak navečer oko 8 popila pilulu i ujutro oko 8 imala proljev. Proljev se kroz dan nije pojavljivao i danas je izostao. Je li potrebno koristiti dodatnu kontracepcijsku zaštitu?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, tablete su se uspjele apsorbirati i zaštita nije smanjena. Nije potrebna dodatna zaštita.