Kontracepcija

Vjerojatnost trudnoce

Nedoumica7

Postovani,

Imam 28 godina uredne cikluse zahvaljujuci Belari, uz belaru pijem antidepresive Normabel i sredinom 8. mjeseca sam pila Klavocin radi upale umnjaka. Ciklusi su bili slijedeci: 02.07.2021 - 06.07.2021
31.08. Ili 01.09. 2021 - 06.09.2021.
Obicno bih menstruaciju dobila na trecem danu pauze no ovaj ciklus je bio na zadnjoj popijenoj tableti, menstruacija je bila normalne kolicine i boje. Odnos je bio sredinom 7. mjeseca. 3.9. sam isla vaditi BETA HCG koja je <0.100 IU/L. Zanima me mogu li u potpunosti iskljuciti trudnocu ili su sanse ipak prisutne obzirom na navedene antibiotike i antidepresiv. Odnosno ima li to ikakvog utjecaja na Betu koja je ako se ne varam negativna?
Unaprijed zahvalna

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nalaz beta hcg-a sa 100% sigurnošću isključuje trudnoću.

Nedoumica7

Poštovani,
Hvala Vam na odgovoru. No ono što me još tišti je nadutost i toplina u trbuhu kao i grudima. Da ponavljam test ili nema potrebe?

Ivo Balenović, dr. med.

Nema potrebe ponavljati test.