Kontracepcija

Yasmin

kockica

Poštovanje!
Propustila sam jednu tabletu u trećem tjednu, kad sam to primjetila prošlo je više od 12 sati (u međuvremenu sam imala sexualni odnos) i tada sam uzela dvije odjednom i preskočila pauzu od 8 dana kako piše u uputama. U četvrtak sam popila zadnju tabletu iz drugog pakiranja i sad radim pauzu od 8 dana, međutim, prošla su 4 dana otkada sam popila zadnju tabletu i još nisam dobila menstruaciju. Postoji li mogućnost da sam trudna? Tokom preskočene prve pauze nisam imala nikakva krvarenja ali sam imala lagane bolove u trbuhu.

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Mislim da niste trudni, ali da budete sigurni napravite test.