Kontracepcija

pitanje

nisanama

ovo su moje zadnje menstruacije: 15.4 , 13.5, 15.6, 28.7, i do sad 18.9 nisam dobila menstruaciju. imala sam spolni odnos (prekinuti snošaj) 14.8, 27.8, 6.9, 13.9. pošto mi menstruacija kasni 3 tjedna, napravila sma danas test, no on je negativan. znate li zašto se kašnjenje događa u ova zadnja 2 odnosno 3 mjeseca? hvala!

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Ne znam zašto se dešava kašnjenje, za to bih vas ipak trebala pregledati. Ako su vam menstruacije i prije bile neredovite, onda ovo nije čudno i pravi ste kandidat za kontracepciju (što je inače tema ovog foruma).