Kontracepcija

Yasmin

Flokyca

Lijep pozdrav

Molim vas za odgovor.
Uzimam Yasmin vec 4 mjeseca, uskoro pocinjem 5.kutiju. sve to vrijeme pauza od 7 dana kod mene traje na ovaj nacin: ako sam uzela zadnju tbl u pon, sljedece pakovanje pocinjem u ponedjeljak. ako je zadnji dan srijeda, ja pocnem u srijedu.znaci, novo pakovanje pocinjem 7.dan pauze.
tako sam dobila upute od dva ginekologa koji mi tvrde da je sve ok. inace menstruaciju dobijem redovno i normalno izgleda i traje uvijek 3 dana. opcenito je sve super, nalazi su ok, nema nuspojava..
samo me brine ta pauza, da li da nastavim tim ritmom jer sam primjetila da svi uzimaju 8.dan pauze. a najvise se plasim da ne ostanem trudna.
HVALA.

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Bilo bi vam lakše da je novo pakiranje osmi dan, jer bi onda zadnja i prva tableta uvijek padale u isti dan u tjednu. Ali dobro je i ovako, i nećete ostati trudni.

Flokyca

p.s. opcenito sam jako disciplinovana i uzimam pilule redovito u isto vrijeme svaki dan.

Flokyca

Hvala Vam velika na brzom odgovoru!