Kontracepcija

Yasmin

cikiliki

Popila sam zadnju tabletu nakon 21 dan. Imala sam menstruaciju na vrijeme 13.08
Posto sam bila na putovanju nisam 8 dan popila novu tabletu nego 9i dan
Dan poslje znaci.
Medjutim danas sam opet dobila krvarenje 26.08
Sta bi to trebalo da znaci? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nastavite dalje s uzimanjem. Krvarenje je zato jer niste krenuli na vrijeme s blisterom.

mama2x2

Pozdrav! Trebala sam uzeti prvu tabletu u utorak, to bi bio osmi dan pauze ali sam zaboravila. Ako danas uzmem prvu jel prekasno?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nije kasno, ali idućih 7 dana preporučam dodatnu zaštitu.