Kontracepcija

Yasmin

idalea

Postovani prosli.ciklus sam zadnje 5 tableta pila.ibuprofen I rinorilif zbog prehlade..normalno sam dobila ..sad ovaj ciklus na 16 tableti mi se javio spotting I lagani grcevi...da li su one tablete mozda umanjile kontracepciju ..moze li ovo bit implantacijsko krvarenje..hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, lijekovi nisu umanjili učinkovitost tableta. Radi se o probojnom krvarenju. Implantacijsko nije moguće.

idalea

Hvala ja sam u nedjelju popila zadnju..mjesecnica je dosla.jucer ali vec danas navecer je stalo..inace mi bude 3'dana..

Ivo Balenović, dr. med.

Kod žena koje koriste oralnu kontracepciju krvarenja su kraća i oskudnija, a ponekad mogu i izostati.

idalea

Hvala vam...negdje na forumu sam procitala da kod tog probojnog krvarenja.ne treba radit pauzu zbog zastite.pa sam se uplasila

Ivo Balenović, dr. med.

Nastavite s uobičajenim uzimanjem.