Kontracepcija

Zaboravljena pilula 3.nedelja

svitce

E ovako , pijem yaz pilule vec treci mesec svakog dana u 18h medjutim zaboravim 18 pilulu koja se nalazi u 3. nedelji.
Odnos sam imala u 11h ali sa ejakuliranjem spolja, zatim sam se setila tabletu popiti sutradan u 14h casova sa zakasnjenjem od 20h i posle sam nastavila redovnikm tokom u 6, posto su mi tablete prepisane zbog ciste na levom jajniku, da li bih ja sad mogla da nastavim normalno da pijem pilulr da ne moram da bacam 4 bele i pocinjem novu kutiju, jer mi tako se pomera menstrualni ciklus , nego kao do sad sto sam pila , ili ipak moram da uradim kako je receno da bacim 4 bele i zapocinjem novu kutiju .

Hvala unapred.
Pozdrav!

Natalija Beljo, dr. med.

Možete, nemorate baciti bijele .