Kontracepcija

Zaustavljanje

zenoid

Idem na more naredni mjesec i želim zaustaviti menstruaciju. Koje tablete preporučujete i da li je to opcija i hoće li se nešto poremetiti kasnije?

Ivo Balenović, dr. med.

Ukoliko želite odgoditi menstruaciju možete uzeti Duphaston tablete 2x1 na dan. Krenite s terapijom tri dana prije očekivane menstruacije. Krvarenje će nastupiti dva do tri dana nakon zadnje tablete. Ništa se neće poremetiti.