Neplodnost

Nozak LH i FSH

atoma

Poštovana,

moja kčerka ima 30 godina i stigli su joj nalazi pa je (a i mene kao majku) zanima Vaše mišljenje, hoće li jednog dana moći biti majka.
Pretrage su rađene za vrijeme ovulacije i nalaz je:
LH = 8.25
FSH = 4.80
Prolaktin = 237.1

S poštovanjem,
unaprijed hvala

Ana - Danica

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Poštovana, hormonski status se obično radi u vrijeme menstruacije, da bi nalazi bili usporedivi. Međutim, iako u krivo vrijeme vađeni, jasno je da su nalazi vaše kćerke uredni.