Neplodnost

Začeće

anaru

Poštovani,

molim Vas za misljenje, suprug i ja radimo na bebi, da li koristenje acidosalus vaginaleta i gynopro spreja (ako se sprica u rodnicu) moze negativno utjecati na zacece, otezati prolaz spermijima, smanjiti broj visokopokretljivih spremnija ili nesto slicno?

Jucer sam dobila gljivicnu infekciju, a 27. 4. bi trebala nastupiti ovulacija.

Hvala puno!

Martina Bračun, dr. med.

Poštovana,
navedeni preparati ne umanjuju kvalitetu sjemena, iako ne bih preporučila nezaštićene odnose za vrijeme upale. Preporučam da najprije izliječite upalu, a nakon toga planirate trudnoću. Sretno!