Rak debelog crijeva

Izraslina na anusu

SniperFox

Pozdrav,

Već pet dana mi se na anusu pojavila izraslina, tocnije hematom, bolan na dodir, velicine zrna graška. Tome je prethodio teški fizički umor, uz kombinaciju konzumiranja alkohola. Prije par godina sam imao isti problem, rijesio sam ga odmaranjem, unosom vlakana i sve je se povuklo.. no ovaj put je drugacije.. posto sam prvo mislio da su u pitanju hemeroidi (posto imam problema sa njima), mazao sam kremom, ali izraslina se ne smanjuje. Sto sam mogao istraziti radi se o perianalnom hematomu, sto je vrlo moguce jer sam radio teske fizicke poslove. Izraslina je tamnoplave boje, ne krvari, jedino nesto sitno poslije obavljanja stolice, ne uvijek. Narucen sam na pregled kod proktologa, tek za 4 dana, no zanima me Vase misljenje, jeli to perianalni hematom uopce, i postoje li neki nacini za kucno lijecenje osim sitz kupke te nanosenje hladnih obloga.

Hvala, lp

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovani,
samo temljem opisa ne mogu točno reći o čemu se radi ali uskoro će Vam to liječnik razjasniti nakon pregleda.