Rak dojke

dodatak

nini

Zaboravila sam dodati da mama ima 51 godinu...
Menstruaciju nema desetak godina, jer joj je odstranjena maternica.
ti su Vam podatci pretpostavljam također potrebni.

Mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

KO vaše majke radi se o prilično uznapreovalom raku dojke, Stadij IIIA. Njezini izgledi da preživi 10 i više godina bez ikakvog lijčenja su samo oko 53%. Uz provedenu kemoterapijiu po shemi FAC(šro je već primila), zračenje ležišta dojke i okolinih limfnih čvorova što je u tijeku i provedenu adjuvantnu hormonoterapiju(uzimanje aromataza inhibitora sljedećih 5 godina) što će biti započeto i provedeno nakon zračenja, ti se izgledi povećavaju na oko 73%-75%