Rak dojke

MR dojke I Zoladex

beabea

Poštovana,

Onkološki sam bolesnik, primila sam AC, paklitaksel i zračenje. Svaki mjesec primam zoladex u trbuh.
Trebala bi napraviti MR dojki i dobila sam termin isti dan kad moram primiti i zoladex.
Moje pitanje glasi: da li mogu isti dan primiti kontrast i napraviti MR dojki i kroz 2 sata nakon toga primiti zoladex?

Malo sam u strahu da se ne bi nešto pošlo po zlu obzirom da se isti dan prima kontrast i lijek ....

Hvala,
lp
Bea

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
ako je moguće, odgodite primjenu Zoladexa za koji dan