Rak dojke

Pale2707

Dobar dan dr Antunac, zelim vaše mišlenje o mojim rezultatima. 17.03.2021 imala sam mastektomiju i tireidoktomiju. Rezultati biopsije su stadijum IIIc, tacnije
pTNM=pT1C pN3 pMX G3 R0 L1 V1 C4 NG2
ESTROGEN (ER)+++90%
PgR +++60%
Poliferativni indeks (Ki-67) +++40%
Proteinski product (p53) - 0%
Herceptinski test ( Her-2/neu) negativ -0%
Ovo je od mastektomije
Tiroidectomija je benigno
Radila sam CT Glava, Torax i Abdomen, uredan naod
Isto sam uradila i ispitivanje krvi u švajcarskoj RGCC gde su rezultati 40%ispod neke normalne vrednosti i tamo ke klasifikovano stadiym II
Zelim vaše mišlenje oko moje bolesti

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
nedostaje mi potpuni patohistološki nalaz, ali iz dostupnog mogu reći da je u pitanju hormonski pozitivni her2 negativni tumor dojke koji se proširio na limfne čvorove pazuha. Izvrsno je što su nalazi CT-a uredni, to znači da se bolest nije proširila dalje izvan dojke i pazuha- da nema metastaza.
Oviso o Vašem općem stanju, dobi te drugim bolestima od kojih eventualno bolujete, u nastavku liječenja bi uslijedila kemoterapija a potom zračenje i hormonska terapija. Kad god se tumor odstrani u cijelosti i nema metastaza uz ovu dodatnu terapiju postoji mogućnost za izlječenje.

Pale2707

Kako bih mogla da Vam pošaljem kompletne nalaze, da ih nekako prikačim i pošaljem?
Počela sam sa hemo, primila 2 i za sad sam ok, dobro sam ih podnela...videcemo dalje, imam još 6

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
izvrsno je što dobro podnosite kemoterapije. Mislim da nalaze ne možete poslati, možete ih samo prepisati u pitanje.