Hematologija

hodgkin

davorka

Prije dvije godine imala sam Hodgkin NS 2B. Nakon 9 ciklusa terapije COPP/ABV, bolest se povukla. Zanima me da li je hodgkin posve izlječiv ili postoji mogućnost recidiva. Hvala

Dr Ivo Radman

Odgovor na oba Vaša pitanja je potvrdan. Hodgkinovu bolest moguće je posve izlječiti, no također je moguć i recidiv. Vjerojatnost da ste Vi potpuno izlječeni je oko 85%.