Hematologija

kronicna leukemija!

Tatjana

Ocu mi je nedavno dijagnosticirana kronicna leukemija! Možete li mi reći liječi li se to i koliko uspješno. Hvala ! Tatjana

Prof.dr.Damir Nemet

Postoji više vrsta kroničnih leukemija koje se razlikuju kako po kliničkoj slici tako i po načinu i mogućnostima liječenja, a prema tome i po prognozi tj. mogućem ishodu bolesti. Bilo bi potrebno znati o kojoj kroničnoj leukemiji se radi.