Neurologija

Glavobolja

jurmanandrea

Poštovani,
Imam sina od 9 godina, koji se svakodnevno viš od mjesec dana žali na glavobolju u čelu. Temperatura mu je blago povišena najviše do 37,3. Obavili smo niz pregleda EEG, EKG,bris nosa na eozinofile, bris NF i ždrijela, urin, RTG sinusa. Svi nalati su uredni. Propisan mu je sprej Nasonex, makar iz krvne slike nije vidljivo da je alergičan. Nakon toga par dana se nije žalio na glavobolju, ali je i dalje imao temperaturu oko 37. Noćas se je probudio u 3h i nije mogao više zaspati sve do 8 i 30 ujutro. Ponovo se žalio na glavobolju. Što da dalje poduzimamo.
Unaprijed hvala na odgovoru,
Zabrinuta mama

Prof. dr. sc. Vida Demarin, dr. med

Poštovana, s obzirom na navedene simptome najbolje je da se javite u dječju ambulantu Infektološke klinike "Dr. Fran Mihaljević" u Zagrebu. Ukoliko se isključi upalni proces, javite se nadležnom neuropedijatru za obradu glavobolje. Srdačan pozdrav