Neurologija

pitanje

klara

Poštovani,

Imam djevojčicu od 7 i pol mjeseci koja uglavnom spava na boku a unazad mjesec dana je počela savijati glavu unatrag. Ako joj poravnam glavu ona je opet savije . Inače dobro napreduje u svim motoričkim funkcijama. Što bi to bilo?

Unaprijed hvala,,,

prof. dr. Zlatko Trkanjec

Na zalost nije moguce na ovaj nacin odgovoriti na Vas pitanje. Preporucljivo bi bilo da odvedete djevojcicu na pregled pedijatru (specijalisti za djecej bolesti).