Neurologija

utrnulost tjemena

Marina

Dragi doktore,

desetak dana mi je vec neprestano utrnula cijela straznja lijeva strana glave (koza i djelomicno uho) tako da ne osjecam ni cesalj. Jedino objasnjenje koje imam je sto sam uvece prije nego sto je to pocelo zaspala na kaucu s potiljkom na relativno ostrom bridu naslona. Pokusala sam s masazama, ali stanje je nepromijenjeno. Trebam li nesto uciniti ili naprosto pricekati da prodje?

Hvala
Marina

Doc. dr. Zlatko Trkanjec

Preporučljivo bi bilo da se javite neurologu koji će Vas pregledati i zaključiti da li treba učiniti neke pretrage.