Neurologija

Vrtoglavica

Sttela

Dragi doktore!

Ponekad se u noci probudim u tri sata sa velikom vrtoglavicom.Zanima da li je dio krivca jastuk.

Hvala!

Doc. dr. Zlatko Trkanjec

Moguce je da su vrtoglavice koje Vas nocu bude dijelom posljedica neadekvatnog jastuka na kojem spavate. Bilo bi preporučljivo da se ipak javite svojem liječniku koji će Vas pregledati i odrediti da li je potrebno učiniti obradu.