Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Bol prilikom dodira

aurora07

Postovani,
Osjecam bol u dvojci (gore) ali samo prilikom “kuckanja” noktom, cetkicom… Ako potisnem zub prstom prema zubnom mesu, odnosno napravim pritisak onda ne osjecam neugodu prilikom kuckanja. Nemam paradentozu niti golim okom primjecujem karijes. Inace me zub sam od sebe ne boli. O cemu bi se moglo raditi?

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

mogo bi biti više uzroka. Bez adekvatnog kliničkog pregleda i rentgenske dijagnostike vrlo mi je teško točno utvrditi o čemu se radi.