Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Bol u zubnom mesu

rafaello

Prije oko dva do dva i pol mjeseca zubar mi je izvadio zivac na 6ici u gornjoj celjusti s lijeve strane no svejedno me cesto pogotovo ujutro zna malo boliti ukoliko jedem hranu s te strane a prije par dana mi je malo nateklo zubno meso samo iznad rog zuba i kao da se napravila mala izbocina. Na svaki pa i najmanji dodir to.meso je strasno bolno. Je li to mozda poskjedica jos od samog vadjena zivca i popravljanja zuba ili je neka obicna upala posrijedi?

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovani,

najvjerovatnije se radi o upalnom procesu na vrhu korijena kao posljedica neuspiješnog liječenja zuba.

Trebali bi se javiti svom stomatologu.