Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

HITNO!!!!

teica_0

Imam 11 godina , i imam jako usku vilicu u ustima. Nestanu mi svi zubi , a ortodontica mi je dala aparatić. JA sam nosila već 2 aparatića i ništa se nije promijenilo , i vadila sam 1 zub , i to zdravi , molim VAS da mi pomognete!!

Dr.sc. Silvana Jukić

Na žalost Teica ne mogu ti jako pomoći jer ja nisam ortodont. No mogu ti pomoći savjetom da potražiš mišljenje još nekog ortodonta koji će ti predložiti mogućnosti liječenja.