Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Izvađeni umnjak

JustMe88

Postovani, obzirom da su mi izrasla sva 4 umnjaka, od koja sam 2 izvadila, sada mi se na mjestu gdje je izvaden umnjak (pred 4god) pojavila kvrzica, kakvu sam imala kad mi je umnjak rastao i jos nije probio van nego se upalilo zubno meso. Bol je ista, samo sto je tada bilo gnojno, a sada nema miris. Sto bi to moglo biti? Hvala.

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

Ovako, bez dodatne dijagnostike, moglo bi se raditi o upali parodontnog džepa iza sedmice.
Svakako Vam predlažem da posjetite svog stomatologa i utvrdite pravi uzrok.