Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

molim vas za savjet!!!!!

goran

imam 27 godina i kao mali sam nosio mobilnu pretezu na gornoj vilici,otpriloke 2-3 godine ali sam prestao.imeno gornnja vilica mi je malo naprjed od donja.pre dvije godine javila mi se pardentopatija tako da obe cetvorke su ogoljene ne sasvim .pocecijem specijalista i to je sad po kontrolom.ali dobio sam savet od jednog ortodonta da ako zelin da sacuva zube moram da koreguje anomaliju iz detinstva sa fiksnom protezom.molim vas za savjet sta da radim.

Dr.sc. Silvana Jukić

Iako nisam ortodont, znanjem općeg stomatologa Vam mogu odgovoriti da je Vaš ortodont vjerojatno u pravu. No ako niste sigurni u njegovu procjenu zatražite dodatno mišljenje drugog ortodonta.