Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

paradentolog

mirta

Poštovana doktorice,
Hvala Vam na Vašem odgovoru vezanom uz probleme sa desnima. Molim Vas da li mi možete preporučiti dobrog paradentologa koji će imati razumjevanja na moj strah od njega. Ja stvarno znam da moram nešto učiniti, al jednostavno smatram da u današnje vrijeme mora postojat način da to ne boli. Unaprijed Vam zahvaljujem.

Dr.sc. Silvana Jukić

Mogu Vam preporučiti paradontologe na Zavodu za Parodontologiju Stomatološkog fakulteta.