Kontaktne leće

dr. sc. Adrian Lukenda, dr. med.

Očna poliklinika OPTO CENTAR
Zagreb, Vlaška 64

crvene oči

Eva

imam 16 godina i nosim polutvrde leće već nekoliko godina. leće me uopće ne smetaju, ali jedini problem je što su mi oči jako crvene.
moja okulistica kaže da je to normalno jer su mi oči velike i plave, pa zato i osjetljive, te da trebam puno treptati. ja se toga držim i kapam oči blink kapima, ali ništa ne pomaže. da li bi mi mogli dati nekakav savjet?
unaprijed hvala

dr. Dean Šarić

Cijenjena,
Moguce je probati promjeniti materijal od kojeg su izradjene lece, otopinu ili prijeci na mekane lece.
dr Dean Saric