Kontaktne leće

dr. sc. Adrian Lukenda, dr. med.

Očna poliklinika OPTO CENTAR
Zagreb, Vlaška 64

Hitno-upala oka

Andrea

Pozdrav.
Nosim meke kontaktne leće.Dioptrija mi je -2 i -8 .Svako proljeće oči me užasno peku i pomalo suze.prošle godine okulista mi je propisao Alomide od Alcona.Da li da ih i sada uzimam?Juče prilikom stavljanja leće sa većom dioptrijom nažuljala sam si oko koje je sada crveno oko samog ruba šarenice i boli.Mogu li upotrijebiti Bivacin mast kako bi to sanirala?
Hvala

dr. Dean Šarić

Cijenjena,
Za sva hitna stanja kao što su upale potrebno je ODMAH otići na oftalmološki pregled.
Sa poštovanjem,
dr Dean Šarić