Kontaktne leće

dr. sc. Adrian Lukenda, dr. med.

Očna poliklinika OPTO CENTAR
Zagreb, Vlaška 64

moistureloc

Sonja

Leće nosim od 2000. godine. Posljednje dvije godine kao tekućinu za leće sam koristila Bausch&Lomb MoistureLoc. Nedavno sam čula da se ta tekućina povlači iz uporabe jer može uzokovati neke infekcije oka. Zanima me koju tekućinu da sada koristim.
Hvala!!!

dr. Dean Šarić

Bilo koja tekućina za mekane kontaktne leće kao npr "COMPLETE" dobra je za svaki tip mekih leća, stoga pokušajte sa jednom i u koliko Vam odgovara koristite tu. Vodite računa da ju nabavljate u ovlaštenim ustanovama i o roku trajanja.