Kontaktne leće

dr. sc. Adrian Lukenda, dr. med.

Očna poliklinika OPTO CENTAR
Zagreb, Vlaška 64

Polutvrde lece

Tea

Nosim polutvrde lece vec 12god i do sad nisam imala nikakvih problema.No sad sam po neznam koji put kupila nove lece jer su se stare istrosile,ali me ove pocnu grozno peci nakon sat vremena i zamagle se.A kad ih skinem sve mi u magli i vid mi je iskrivljen.Opticar mi kaze da su od istog matrijala kao i sve ostale i da ne vidi razlog zbog cega me peku oci.I govori mi da ih i dalje probam nositi a meni se to ne cini bas pametno jer me grozno peku da nemogu ni gledati.Molim pomoc!

dr. Dean Šarić

Poštovana,
Potreban je pregled u Kabinetu za kontaktne leće, možete se najaviti na broj telefona 01/3787380.
Dr Dean Šarić