Kontaktne leće

dr. sc. Adrian Lukenda, dr. med.

Očna poliklinika OPTO CENTAR
Zagreb, Vlaška 64

Žulja me meka leća

Monika

Nedavno sam počela nositi meke kontaktne leće i imam problema s njima. Lijeva me leća žulja i nakon par sati nošenja boli me oko i crveno je. Nikako se ne mogu privić a navodno se ne bi trebale uopće osjetiti. Doktorica kaže da ne vidi naišta na oku i da je ok, isto tako i leća, pa ako me žulja da ih ne mogu nositi. Nije me slala na nikakve pretrage, bris, suhoća oka i sl. Zanima me bi li oči bolje prihvatile polutvrde leće jer su manje od mekih i od drugačijeg materijala? Inače imam dosta krupne oči.
Molim Vas da mi odgovorite, ne bih željela tek tako odustati od leća, nosim naočale već osam godina!

dr. Dean Šarić

Cijenjena,
Mislim da nece biti potrebno odustati od leća. Molim dodjite na pregled u Kabinet za kontaktne leće KB"Sestre milosrdnice" da vidimo o čemu se radi.
dr Dean Šarić