Kontracepcija

2 zaboravljene pilule triquilara

Ujna

pijem triquilar već 7-8 mjeseci u i u prvom tjednu nove kutije zaboravila san popiti 2 pilule ali sam ih popila 11-12 sati nakon šta sam trebala!šta da radim?
hvala

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Ako ne krvarite, popijte tu kutiju do kraja kao da se ništa nije dogodilo, ali koristite i kondom. Ako krvarite, bacite ostatak kutije i nakon 7 dana započnite novu.