Kontracepcija

Beta test

Suzi2020

Jedno pitanje molim za odgovor uradila sam privatno test beta b sad mije 0.98 dali to znaci da vise nije trudnoca u pitanje imala sam krvarenje tad mije bijo beta test 17.08 ,a sad mije 0.98 molim za odgovor ,hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Nažalost, vrijednost bete ispod 5 isključuje trudnoću.

Suzi2020

Hvala na odgovor,znaci imala sam spontani,napocetku sve uredu 17.08 test beta,a
I odjedno. Sam imala bolove krvarila sam posle dva dana mislim
,danas uradila sam test negativ an 0.98 znaci Moja Beba otisla,

Ivo Balenović, dr. med.

Radilo se o biokemijskoj trudnoći. To je stanje kada je beta HCG pozitivan, a embrij se niti ne razvije. Vrlo su česte i smatra se da gotovo 50 do 60% trudnoća tako završi.