Kontracepcija

Zaštita od trudnoće

Maja977

Poštovani, koristim Diane 35 godinu dana u terapijske svrhe - policistični jajnici i neredoviti ciklusi. Zanima me, postoji li bilokakva mogućnost trudnoće ukoliko se Diane 35 koriste redovito, a prilikom spolnog odnosa i kondom bez ejakulacije kada je spolni organ unutar rodnice? Željela bih biti dobro informirana i sigurna prije svega. Hvala unaprijed!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, Diane pružaju potpunu zaštitu i nije potrebna dodatna kontracepcija.

Anastasija543

Poštovani,
Da li lek bromazepam i bensefin utiču na učinkovitost pilula za kontracepciju?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, navedeni lijekovi ne djeluju na učinak kontraceptiva.